World Challenge Cup Szombathely

Barbora Mokošová nadviazala na jej úspešné vystúpenia zo Svetových pohárov z jarnej časti súťaží, kde v ďalšom kole World Challenge Cupu v maďarskom Szombathely vo finále na bradlách obsadila 2. miesto.

Barbora po jej kvalitne zacvičenej zostave v kvalifikácii na bradlách obsadila 2. miesto /12,950/, čím si zabezpečila postup do sobotňajšieho finále na tomto náradí.

Vo finále jej bodové hodnotenie si ešte vylepšila /13,100/ a obsadila konečné 2. miesto.

Svojim umiestnením si udržala vedenie v celkovom rankingu World Challenge Cupu 2018 na bradlách.

V nedeľu Barboru čaká finále na prostných, do ktorého postúpila z 8. miesta /12,300/.